o nas

Auto serwis Termanowscy

Jesteśmy doświadczonym zespołem, zajmujemy się kompleksową obsługą wszystkich samochodów osobowych i dostawczych. Oferowane przez nas usługi wykonywane są przez profesjonalistów w swojej dziedzinie. Pracujemy wykorzystując najnowsze technologie z linii Certus, co w połączeniu z dążeniem do doskonałości i zdobytą wiedzą sprawia, że gwarantujemy usługi na wysokim poziomie.

Fachowe podejście do pracy, atrakcyjne ceny oraz nowoczesny sprzęt jakim dysponujemy sprawia, że jesteśmy serwisem godnym polecenia. Posiadając swój sklep z częściami samochodowymi mamy szybki dostęp do praktycznie wszystkich części zarówno oryginalnych jak i części zamiennych.

Nasze usługi wykonywane są przez doświadczonych pracowników znających się na swojej branży i solidnie wykonujących swoje obowiązki.

Nasze argumenty

  • Jesteśmy pod ręką - Znajdujemy się na drodze wjazdowej do Niepołomic od strony Nowej Huty w Krakowie.
  • Nasza praca to nasza pasja - Jesteśmy zarówno fanami i specjalistami samochodowymi. Nasze zaangarzowanie w wszystko co związane z samochodami sięga 1995 roku.
  • Wierzymy, że niezawodność ratuje życie - Przygotuj swój samochód, aby móc na niego liczyć, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach drogowych.
  • Śledzimy trendy - Używamy nowoczesnego sprzętu. Dlatego możemy dokonywać napraw, które wymagają wysokiej precyzji i profesjonalizmu.
  • Gwarantujemy jakość - Na nasz serwis udzielamy gwarancji. Wszystkie części samochodowe pochodzą z zaufanych źródeł.
Znajdź nas