Myjnia 24h

Myjnia 24h

Latem pojazd narażony jest na promienie słoneczne dlatego w miarę możliwości należy usuwać z karoserii nieczystości i zabezpieczać samochód woskiem. Zimą natomiast pod wpływem działania soli nieszczeje podwozie, w tym okresie konieczne jest mycie podwozia.

Należy pamiętać, że prawidłowe mycie i konserwacja pojazdu jest najlepszym zabezpieczeniem samochodu przed szkodliwymi czynnikami otoczenia. Dokładna instrukcja obsługi myjni znajduje się przed wjazdem na Myjnie.

Bardzo prosimy o jej dokładne przestrzeganie.

 

Do wyboru jest sześć programów mycia.


PROGRAM 1 (12zł)
Mycie zasadnicze(szczotki+szampon), Płukanie, Osuszacz

PROGRAM 2 (15zł)
Mycie zasadnicze (szczotki+szampon), Płukanie, Osuszacz, Suszenie

PROGRAM 3 (18zł)
Mycie zasadnicze (szczotki+szampon), Płukanie, Wosk na zimno, Osuszacz, Suszenie

PROGRAM 4 (20zł)
Aktywna piana, Wysokie ciśnienie, Mycie zasadnicze (szczotki+szampon), Płukanie, Osuszacz, Suszenie

PROGRAM 5 (23zł)
Aktywna piana, Wysokie ciśnienie, Mycie zasadnicze (szczotki+szampon), Płukanie, Wosk na ciepło, Osuszacz, Suszenie

PROGRAM 6 (25zł)
Aktywna piana, Wysokie ciśnienie, Mycie zasadnicze (szczotki+szampon), Mycie podwozia, Płukanie, Wosk na ciepło, Osuszacz, Suszenie


Techniki mycia i konserwacji:

Aktywna piana reaguje z zabrudzeniami osiadającymi na pojeździe i rozpuszcza je nie powodując zarysowań na samochodzie korzystając z samych szczotek które mogą spowodować mechaniczne uszkodzenia jeśli na karoserii są zaschnięte grudki błota.

Wysokociśnieniowe mycie usuwa zanieczyszczenia, które lekko przylgnęły do karoserii i rozprzestrzenia aktywną pianę do wszystkich szczelin.

Mycie zasadnicze miękkimi szczotkami skonstruowanych z pianki, których profil dopasowuje się do kształtu pojazdu, docierając do trudno dostępnych miejsc.

Osuszacz posiada doskonałe właściwości osuszające, tworzy dodatkową warstwę ochronną. Zapobiega powstawaniu brzydkich zacieków, woda deszczowa samoczynniespływa z lakieru. 

Wosk tworzy warstwę ochronną na powierzchni lakieru, nabłyszcza go i zabezpiecza przed osiadaniem kurzu. Woskowanie jest konieczne, jeśli chcemy zachować połysk lakieru i uniknąć matowienia.

Mycie podwozia dokładnie oczyszcza również trudno dostępne zakamarki. Regularne mycie podwozia zapobiega rdzewieniu.

 

Myjnia automatyczna czynna jest 24 godziny na dobę. Bilet z kodem na myjnie można kupić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00 i w soboty w godzinach 8:00 - 14:00. Bilety są ważne 14 dni.


CHCESZ SKORZYSTAĆ
Z TEJ USŁUGI?

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W NASZYM SERWISIE!

Znajdź nas